Ne Derdi?

Muhtemelen biraz yavaşlayın derdi ya da aldıklarınızı yerine koyun. Daha az kirletin, daha azla yetinin, daha duyarlı olun…

DENİM FİKRİM YARIŞMASI NEDİR?

Moda sektörünün öncü markalarından biri olarak kendimizi bir şeyler yapmak zorunda hissettik ve tüm gücümüzü kullanarak dikkat çekebileceğimiz bir organizasyon için harekete geçtik. Bizce bunun ürünlerimizi tercih eden gençlerle ilgili olması gerekiyordu çünkü gelecek onlara ait. Modada her şey hayalle başlar. Bir hayal tasarıma dönüşür, tasarım kumaşlarla vücut bulur, son noktada bedenle buluşur.

HER ŞEY BİR HAYALLE BAŞLAR

Tasarıma gönül vermiş gençlerin; hayallerini dünyamız için kurmalarını istedik. Çünkü biliyoruz ki her şey bir hayalle başlar. Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz ve tüm Türkiye’deki Moda ve Tasarım Bölümü öğrencilerinin katılımına açık olacak yarışmamıza, Dünya’nın sesini duyabilen tüm öğrencilerimizin katılımını bekliyoruz. Size fısıldadıklarını duymak için sabırsızlanıyoruz.

Yarışmaya tüm Türkiye’deki lisans ve ön lisans düzeyindeki Moda ve Tasarım Bölümü öğrencileri katılabilir. Öncelikle yapmanız gereken “Dünya Konuşabilseydi neler söylerdi” sorusunun cevaplarını bulmak. Bulduğunuz cevapları da hikayeleştirerek küçük bir kapsül koleksiyon tasarlamak. Bu koleksiyonda 3 ticari, 1 sanatsal tasarım görmek isteriz. Daha sonra yapmanız gereken ise başvuru formunda ilgili alanlara sizden istenen bilgileri eksiksiz olarak girmek. Böylece 20 finalistin belirleneceği ön elemeye katılmaya hak kazanacaksınız. Başarılar!